Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu

Medycyna estetyczna

medycyna-estetyczna-remiszewski.webp

lek. med. Paweł Remiszewski
Specjalista Chirurg, Specjalista Medycyny Estetycznej, badania USG

godziny przyjęć:
poniedziałek i środa 16.00-19.00; I piętro, gab.7
(obowiązuje wcześniejsza rejestracja)

 

BOTOX:

 • usuwanie zmarszczek wokół oczu („kurze łapki”),
 • usuwanie zmarszczek poprzecznych czoła,
 • usuwanie zmarszczki między brwiami („lwia zmarszczka”),
 • botoxlift
 • korekta kształtu brwi
 • usuwanie zmarszczek szyi
 • usuwanie zmarszczek mimicznych okolicy ust
 • leczenie nadmiernej potliwości (pach,czoła, stóp i dłoni)
 • leczenie bruksizmu

KWAS HIALURONOWY, RADIESSE (stymulator kolagenu)

 • poprawa owalu twarzy (bezoperacyjny lifting)
 • wypełnianie zmarszczek
 • wypełnienie „doliny łez” (cienie pod oczami)
 • wypełnianie bruzd nosowo-wargowych
 • bruzdy wargowo-bródkowe „linie marionetki”
 • zmarszczki wokół ust
 • modelowanie lini żuchwy i podbródka
 • korekta konturu ust
 • wypełnienie czerwieni wargowej

NICI PDO oraz NICI SILLHOUETTE SOFT
Wchłanialne nici PDO oraz SILLHOUETTE to najlepsza na rynku, nieinwazyjna metoda z zakresu medycyny estetycznej, która szybko i namacalnie dokonuje korekty dowolnych obszarów ciała pacjenta. Nici wykonane są z całkowicie bezpiecznej dla organizmu substancji PDO (polidioksanon) SILLHOUETTE (kwas polimlekowy), która jest silnym, syntetycznym włóknem rozpuszczającym się w tkankach. Substancje wyjątkowo korzystnie oddziałuje na strukturę i kondycję skóry. Pobudzają w tkankach proces neokolagenezy, czyli stymulują produkcję nowego kolagenu, elastyny, a także kwasu hialuronowego.
Główne wskazania do zastosowania nici PDO oraz SILLHOUETTE to:
• Na twarzy: pionowe i poziome zmarszczki na czole, lifting czoła, opadające brwi, opadające i pomarszczone policzki, fałd podbródkowy i marionetkowy, podwójny podbródek, „zmarszczki palacza”, korekta i wyszczuplenie owalu twarzy.
• Na ciele: fałdy i zmarszczki na szyi i dekolcie, rozstępy na pośladkach, brzuchu, ramionach, łokciach i kolanach, cellulit, poprawa elastyczności skóry na ciele.

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE REGENERIS
Osocze bogatopłytkowe PRP (Platelet Rich Plasma) jest koncentratem własnych płytek krwi pacjenta w niewielkiej objętości osocza. Otrzymywane jest w procesie wirowania krwi pobranej bezpośrednio z żyły. Zawiera komórki i czynniki wzrostu z własnej krwi, które pobudzają skórę do regeneracji, dzięki czemu odzyskuje ona młodzieńczą witalność. W efekcie staje się ona gładsza, bardziej elastyczna i wyraźnie młodsza. Podstawowymi wskazaniami do użycia osocza bogatopłytkowego jest korekta lub poprawa wyglądu takich okolic jak: okolice oczu (kurze łapki, cienie pod oczami), policzki, bruzdy nosowo-wargowe, czoło podbródek,dekolt, dłonie a także wypełnianie blizn po trądziku i łysienie typu męskiego. Zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego jest uznawany za jeden z najbezpieczniejszych zabiegów medycyny estetycznej z uwagi na 100% biokompatybilność i immunologiczną neutralność, dzięki czemu nie niesie za sobą ryzyka reakcji uczuleniowych.

MEZOTERAPIA IGŁOWA
Mezoterapia jest zabiegiem wstrzykiwania niewielkich ilości substancji w skórę twarzy, szyi, dekoltu lub dłoni celem jej odżywienia, rewitalizacji oraz spowolnienia procesów jej wiotczenia i starzenia.
Specjalne koktajle z substancjami odżywczymi (witaminy, mikroelementy) i kwasem hialuronowym podaje się seriami płytkich nakłuć w warstwę skóry właściwej.
Niektóre z preparatów podaje się w obszary skóry owłosionej celem zahamowania procesów wypadania włosów i poprawy ich kondycji.Inne stosuje się celem eliminacji zmian cellulitowych okolicy bioder i pośladków.
Wskazania:
-regeneracja skóry
-rewitalizacja skóry u palaczy nikotyny
-spłycenie drobnych zmarszczek
-leczenie depigmentacyjne twarzy i dekoltu (przebarwienia)
-redukcja cellulitu
-biostymulacja wzrostu włosów (łysienie)
-redukcja rozstępów
Zabiegi mezoterapii wykonuje się w cyklach: początkowo co 10-14 dni ok 4 zabiegi, następnie 1 lub 2 zabiegi podtrzymujące w roku.
Koszt zabiegu 200-400 zł ( w zależności od preparatu)

LIPOLIZA INIEKCYJNA (intralipoterapia)
czyli usuwanie nadmiaru tłuszczu w tkance podskórnej wybranych okolic preparatem Aqualyx. Intralipoterapia to technika iniekcyjnego usuwania tkanki tłuszczowej. Jest ona niechirurgiczną metodą redukcji miejscowych depozytów tłuszczowych. Zabieg polega na wprowadzeniu pod skórę specjalnego preparatu chemicznego, który powoduje lipolizę, czyli rozpad komórek tłuszczowych .Intralipoterapia preparatem Aqualyx nie jest metodą odchudzania, ale jest to dobry sposób kształtowania sylwetki bez skalpela na niewielkich obszarach ciała. Doskonała alternatywa dla ludzi chcących uniknąć zabiegu chirurgicznego lub liposukcji.
Aqualyx stosuje się w miejscach: kończyny górne – w okolicy tricepsu, brzuch, biodra, „bryczesy”- zewnętrzna strona uda, okolica podpośladkowa, wewnętrzna strona ud, wewnętrzna strona kolan, podwójny podbródek/modelowanie konturu żuchwy, tłuszczaki

W celu umówienia się na wizytę zadzwoń do nas
75 644 71 71